DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5903246861686
Waga brutto
0,15 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Kłącze imbiru oraz liść mięty wspierają procesy trawienne. Kłącze imbiru pomaga także zachować dobre samopoczucie podczas podróży. 

SKŁADNIKI
kłącze imbiru* (Zingiber officinale); liść mięty* (Mentha piperita); hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

*produkt rolnictwa ekologicznego

Zawartość w 1 kapsułce:
Kłącze imbiru - 280 mg
Liść mięty - 100 mg

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka pół godziny przed podróżą. Popić szklanką wody.
Wspomagająco przy niestrawności: 1-2 kapsułki dziennie. Popić szklanką wody.
Nie przekraczać 4 kapsułek dziennie.

UWAGA
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.
Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Nie należy podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE
Suplement diety powinien być przechowywany w nienasłonecznionym, suchym miejscu w temperaturze 0°C - 25°C, w zamkniętym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

CECHY I KATEGORIE
BIO: BIO
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu