DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
30 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
087614024646
PKWiU
10.89.19.0
Waga brutto
0,08 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
ALBION ADVANCED NUTRITION to światowy lider w produkcji chelatów aminokwasowych minerałów. Ich produkty zdobyły uznanie na całym świecie. O ich jakości i wyjątkowości świadczy siła innowacyjności firmy, która opatentowała ponad 200 składników i jest pod tym względem światowym liderem. Firma Albion przyznaje nagrodę dla firm, które wykazały silne zaangażowanie na rzecz doskonałości w suplementacji minerałami. Jest to Ablion Gold Medallion®. Tylko parę firm na świecie może pochwalić się taką nagrodą. Jedną z nich jest Swanson Health Products i z dumą jest ona umieszczona na etykiecie. 

Produkt o optymalnych proporcjach między wapniem i magnezem (2:1). Jest idealnym produktem dla ludzi żyjących w pośpiechu i stresie.

TRAACS®, Albion® i Gold Medallion® są znakami zastrzeżonymi przez Albion Laboratories, Inc.

SKŁADNIKI
Diglicynian wapnia, diglicynian magnezu, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, mąka ryżowa, regulatory kwasowości: tlenek magnezu i kwas cytrynowy, maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, dekstryna.

Zawartość w 2 kapsułkach:
Wapń (diglicynian wapnia Albion TRAACS®) - 200mg
Magnez (diglicynian magnezu Albion TRAACS®) - 100mg

SPOSÓB UŻYCIA
Dwie kapsułki dwa razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

CECHY I KATEGORIE
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu