GENACTIV Colostrum i Mleko klaczy 180 kaps. - bioaktywny liofilizat 2h
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907546536107
Waga brutto
0,15 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
COLOSTRUM I MLEKO KLACZY GENACTIV, 180 kapsułek to wartościowe uzupełnienie diety dla osób, które chcą zachować zdrowie swojego organizmu. 

SPOSÓB UŻYCIA
2-3 kapsułek dziennie 2x dziennie przed posiłkiem. Popić wodą lub innym chłodnym płynem. na czczo przed posiłkiem lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Maksymalna porcja dzienna to 6 kapsułek przyjmowanych w porcjach podzielonych. Popić wodą lub innym płynem. Preparat można stosować powyżej 3 roku życia.

Porcja u dzieci o masie ciała poniżej 20 kg - stosowane w dawce 2x1 kapsułka na dobę,

Porcja u dzieci o masie ciała powyżej 20 kg - 2x2 kapsułka na dobę

Porcja u osoby dorosłej - 3x2 kapsułki na dobę

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Zachować ostrożność w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI
Jedna kapsułka zawiera: 200 mg liofilizowanego Colostrum Bovinum Genactiv 2h, 200 mg liofilizowanego Mleka Klaczy Genactiv,
celuloza 100% (kapsułki pochodzenia roślinnego).

PRZECHOWYWANIE
Preparat przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 st.C. , w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci. Nie stosować preparatu po upływie jego ważności.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu