Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Początkowo jako hurtownia na rynku zielarskim i farmaceutycznym. Z czasem, odpowiadając na zmieniające się trendy na rynku, zaczęliśmy rozszerzać ofertę o produkty żywnościowe - ekologiczne i funkcjonalne.
 
 
W tej chwili zajmujemy się hurtową dystrybucją produktów naturalnych: żywności ekologicznej, suplementów diety, ziół, herbat, kosmetyków naturalnych. W naszej ofercie odnajdą Państwo ok. 3000 pozycji. Jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów m.in. : Aka, Bio Food, Bio Planet, Dary Natury, EkaMedica, Etja, Fitomed, Medi-Flowery, MyVita, Natura-Wita, NOW Foods, OlVita, Pięć Przemian, Polska Róża, Primavika, Sanbios, Swanson, Sylveco, Szarłat, Vitacorn, Yope i wielu innych.
 
 
Znajdujemy się pod kontrolą jednostki „Centrum Jakości AgroEko”. Posiadamy wdrożony system procedur zapewniający bezpieczeństwo w obrocie produktami spożywczymi.
    
 
Z uwagi na niskie minima logistyczne, jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każdego klienta - małe sklepy specjalistyczne, apteki i inne punkty handlowe. Mamy również doświadczenie we współpracy z większymi podmiotami, które nam zaufały. Oferujemy szeroki wachlarz asortymentu, w związku z tym możemy zapewnić kompleksowe zaopatrzenie sklepu. Obsługujemy kilkuset odbiorców w całej Polsce. W zależności od regionu kraju dostawy realizujemy za pomocą transportu własnego lub spedycji.
 
Zapraszamy do współpracy sklepy ekologiczne, ze zdrową żywnością, zielarskie, zielarsko-medyczne, apteki, sklepy internetowe oraz inne podmioty zainteresowane naszą ofertą.