GENACTIV Colostrum proszek puszka 45g - bioaktywny liofilizat 2h
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907546536473
Waga brutto
0,15 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Super substancja COLOSTRUM GENACTIV proszek 45 g, to czyste, niemodyfikowane Colostrum bovinum, bez żadnych dodatków. Substancja wraz z miarką zamknięta jest w wygodnej szczelnej puszce z plombą „Gwarancja jakości”. Już teraz nie musisz otwierać kapsułki, aby stosować colostrum bez dodatków smakowych. Colostrum bovinum to 250 aktywnych składników, w tym laktoferyna, lizozym i immunoglobuliny.

SPOSÓB UŻYCIA
Pół miarki (0,5 g) dwa razy dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Zawartość miarki wsypać bezpośrednio do ust i popić wodą lub zmieszać z niewielką ilością płynu lub jogurtu. Nie wsypywać do gorących płynów. Maksymalna porcja dzienna to 1,5 miarki (1,5 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

SKŁADNIKI
100% liofilizat colostrum bovinum

Jedna miarka zawiera: liofilizat colostrum bovinum – 1000mg

PRZECHOWYWANIE
Preparat przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 st.C. , w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci. Nie stosować preparatu po upływie jego ważności.

UWAGA
Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać rekomendowanej dziennej porcji do spożycia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia - to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu(!). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu