GENACTIV Colostrum z czarną porzeczką saszetki 1000mg, 30 sasz. - bioaktywny liofilizat 2h
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907546536015
Waga brutto
0,15 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
COLOSTRUM Z CZARNĄ PORZECZKĄ GENACTIV, saszetki 30 sztuk to wartościowe uzupełnienie diety dla osób, które chcą zachować zdrowie swojego organizmu. Produkt stworzony jest na bazie colostrum bovinum - wyjątkowej i niezwykle skutecznej substancji naturalnej. Starannie opracowana i opatentowana procedura pozyskiwania surowca oraz zaawansowana technologia procesu liofilizacji sprawia, że otrzymane colostrum zachowuje swoje naturalne właściwości oraz jest bogate w witaminy i minerały. To jedyne na rynku colostrum pozyskiwane w ciągu 2 godzin po rozpoczęciu laktacji, dzięki czemu zawiera najwięcej bioaktywnych substancji. Badania dowiodły, że składniki colostrum bovinum są korzystne dla osób, które dbają o utrzymanie naturalnych mechanizmów obronnych organizmu i sił witalnych na wysokim poziomie. Produkt wzbogaciliśmy o cynk, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz o liofilizowanego banana i liofilizowaną czarną porzeczkę, zapewniając wysoką zawartość naturalnej witaminy C oraz antyoksydantów.

SPOSÓB UŻYCIA
1 saszetka dziennie na czczo lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Zawartość saszetki wsypać bezpośrednio do ust i popić wodą lub zmieszać z niewielką ilością płynu lub jogurtu. Nie wsypywać proszku do gorących płynów. Maksymalna porcja dzienna to 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

SKŁADNIKI
Liofilizowane colostrum bovinum 2h, liofilizat bananowy, liofilizat czarnej porzeczki, cytrynian cynku.

Zawartość składników - jedna saszetka zawiera:
Liofilizowane colostrum bovinum 2h - 1g
Liofilizat bananowy - 1g
Liofilizat z czarnej porzeczki - 1g
Cynk (cytrynian cynku) 15mg - 150% RWS (Referencyjna Wartość Spożycia)

UWAGA
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy zachować ostrożność w przypadku alergii na jakikolwiek składnik colostrum bovinum. Przy stosowaniu ilości zalecanych przez producenta nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych przedawkowania preparatu. Zawiera laktozę.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu