DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5900672153590
Waga brutto
0,19 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Kurkuma micelizowana (60 kapsułek Licaps®) - suplement diety - 185 x lepiej biodostępna niż tradycyjny ekstrakt z kurkumy

Kłącze kurkumy (Curcuma longa L.) wspomaga utrzymanie zdrowia wątroby, stawów i kości, a także wspiera funkcje układu immunologicznego.

Solubilizacja micelarna kurkumy zapewnia szybkie wchłanianie oraz wysoką biodostępność. Jest to proces zwiększania rozpuszczalności substancji. Badania potwierdzają lepszą przyswajalność kurkumy NovaSOL® w porównaniu z tradycyjnymi ekstraktami kurkumy. Dzięki technologii solubilizacji otrzymujemy stabilną, wysoko biodostępną kurkumę.
Produkty w postaci zmicelizowanej tworzą one solubilizaty lipofilnych (tłuszczolubnych, nierozpuszczalnych w wodzie) substancji.
Micele są w 100% rozpuszczalne w wodzie i mogą być bezpośrednio stosowane w produktach niezależnie od właściwości pozostałych składników. Wykazano, że produkty w postaci zmicelizowanej to doskonały nośnik substancji hydrofobowych ("nie lubiących wody"). Zapewniają one lepsze i szybsze wchłanianie oraz przenikanie aktywnych składników.

NovaSOL jest zarejestrowaną, opatentowaną marką AQUANOVA AG.
LICAPS & logo są znakami towarowymi Lonza lub jej filii.

SKŁADNIKI
ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.); standaryzowany na zawartość kurkuminoidów: 6%; kwas L-askorbinowy (witamina C); cholekalcyferol (witamina D); otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Skład w porcji dziennej (1 kapsułka)
NovaSol® Curcumin - ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) - 800mg
standaryzowany na 6% kurkuminoidów – 48 mg
Witamina D (cholekalcyferol) - 8,6 µg
Witamina C -  26,0 mg

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka dziennie, podczas jedzenia.

Porcja dzienna: 1 kapsułka

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci

UWAGA
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

CECHY I KATEGORIE
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu