DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5906660437307
Waga brutto
0,09 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
LUDOWE RECEPTURY dla utrzymania normalnego ciśnienie krwi - suplement diety
Mieszanka ziół z koniczyną łąkową
Koniczyna łąkowa pomaga normalizować ciśnienie krwi

Mieszanka ziół złożona z suszonych części roślin takich jak: koniczyna łąkowa, serdecznik, czarna porzeczka, czarny bez, oregano. Koniczyna łąkowa wspiera układ sercowo-naczyniowy, pomaga normalizować ciśnienie krwi , serdecznik  zwiększa elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych i ścian naczyń włosowatych, normalizuje ciśnienie krwi, czarna porzeczka wspiera krążenie,  bez czarny przyczynia się do poprawy krążenia krwi, oregano normalizuje ciśnienie krwi.

SKŁADNIKI
Koniczyna czerwona Trifolium pratense 30%*, Serdecznik Leonurus cardiaca 25%*, Czarna porzeczka Ribes nigrum 20%*, Bez czarny owoc Sambucus nigra 15%*, Oregano Oreganum vulgare 5%*, Łuska Gryki 5%*.

* - produkt rolnictwa ekologicznego.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Przemieszać mieszankę ziół. Nabrać załączoną miarką produkt, wsypać do szklanki lub kubka ceramicznego 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić na 10-15 minut. Pić po wystudzeniu.

ZALECANE SPOŻYCIE
3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 miarki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech miarek załączonych do mieszanki. Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej miarki.

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

CECHY I KATEGORIE
BIO: BIO
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu