LUDOWE RECEPTURY EKO wydalanie wody FIX 30 saszetek MIR-LEK
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5906660437284
Waga brutto
0,1 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
LUDOWE RECEPTURY dla wsparcia wydalania wody - suplement diety
Mieszanka ziół z kłączem perzu
Perz jest  tradycyjnie stosowany w celu wspomagania funkcji wydalniczej nerek

Mieszanka ziół złożona z suszonych części roślin takich jak: perz, jałowiec, bez czarny, krwawnik, mniszek. Perz tradycyjnie stosowany jest w celu wspomagania funkcji wydalniczej nerek a także  w celu ułatwienia kontroli masy ciała, jałowiec tradycyjnie używany jest w celu zwiększenia eliminacji wody przez nerki, bez czarny pomaga w kontroli wagi, krwawnik wspomaga funkcję wydalniczą nerek, mniszek lekarski pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu moczowego.

SKŁADNIKI
Perz kłącze Elytrigia repens 30%*, Jałowiec owoc Juniperus communis 20%*, Bez czarny owoc Sambucus nigra 20%*, Krwawnik ziele Achillea millefolium 17%*, Mniszek lekarski korzeń Taraxacum officinale 8%*, Łuska gryki 5%*.

* - produkt rolnictwa ekologicznego
 
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić  na 10-15 min. Pić po wystudzeniu.

ZALECANE SPOŻYCIE
3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech saszetek ( 7,5 g). Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej saszetki (2,5 g).

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia.

CECHY I KATEGORIE
BIO: BIO
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu