MEDICA HERBS Aloes 600mg, 60 kaps.
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907622656132
Waga brutto
0,07 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Aloes - 15% barbaloiny - suplement diety

Aloes (Aloe Vera) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Wspiera odpowiednią pracę żołądka i jelit oraz sprzyja naturalnemu wypróżnianiu. Wspomaga właściwy metabolizm glukozy i utrzymanie odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Dodatkowo aloes przyczynia się do prawidłowego działania układu odpornościowego oraz wspiera naturalną obronę organizmu przed drobnoustrojami.

SKŁADNIKI
Wyciąg z liści Aloe vera; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość w jednej kapsułce:
Wyciąg z liści Aloe vera - 600mg, w tym:
Barbaloina - 90mg

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka raz dziennie.

UWAGA
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu