MEDICA HERBS Piwonia 600mg, 60 kaps.
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907622656200
Waga brutto
0,08 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Piwonia - 20% peonifloryny - suplement diety

Piwonia (Paeonia lactiflora) jest stosowana w celu wzmocnienia organizmu, zwłaszcza podczas sezonowych zmian pogody oraz okresu zimowego. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie m.in. stawów, układu pokarmowego, sercowo – naczyniowego oraz nerwowego. Dodatkowo produkt łagodzi objawy związane z okresem menopauzy.

SKŁADNIKI
Wyciąg z korzenia Paeonia lactiflora; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość w jednej kapsułce:
Wyciąg z korzenia Paeonia lactiflora - 600mg
w tym peonifloryna - 120mg

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka 1-3 razy dziennie.

UWAGI
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu