MEDICA HERBS Tribulus, Maca, Żeń-szeń 60 kaps.
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5903968202491
Waga brutto
0,08 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Tribulus Maca Żeń-Szeń - 95% saponin, 0,2% makaenów i makamidów, 50% ginsenozydów, 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC) - suplement diety

Tribulus, maca i żeń-szeń wspólnie wspierają prawidłową aktywność seksualną mężczyzn. Żeń-szeń i maca wspomagają odpowiednią wytrzymałość fizyczną organizmu i sprzyjają zachowaniu właściwego poziomu sił witalnych. Wspierają również prawidłową sprawność umysłową i dobre samopoczucie psychiczne. Tribulus i żeń-szeń wspomagają naturalną odporność organizmu. Kora sosny przyczynia się do prawidłowego działania układu krążenia.

SKŁADNIKI
Wyciąg z korzenia Lepidium meyenii, wyciąg z owoców Tribulus terrestris, wyciąg z Panax ginseng, wyciąg z kory Pinus pinaster; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułka raz dziennie.

UWAGA
Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu