MyVita Maść propolisowa 20% 30ml
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5903021592064
Waga brutto
0,04 kg
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
MyVita Maść propolisowa 20% 30ml

Prosty skład – tylko 2 składniki

20% koncentrat propolisu w formie maści z wazeliną farmaceutyczną jako nośnik. Surowiec wykazuje właściwości antybakteryjne potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

Maść propolisowa:
⦁ wspomaga regenerację naskórka
⦁ odżywia i wzmacnia skórę
⦁ chroni i pielęgnuje
⦁ wspomaga przy zmianach skórnych

Produkt zawiera 20% koncentratu z propolisu pochodzącego z polskich pasiek w formie maści. Propolis to naturalna substancja powstała z żywicy zebranej przez pszczoły z pąków i młodych pędów drzew. Na ogół propolis składa się w około 50% z substancji żywicznych, 30% z wosku pszczelego, 10% z olejków aromatycznych i 5% z pyłku kwiatowego.

SKŁADNIKI 
Składniki (INCI): Petrolatum, Propolis concentrate.
 
SPOSÓB UŻYCIA
Niewielką ilość maści nanieść na skórę. Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie próby kontaktowej na niewielkiej powierzchni skóry.

Informacja dla alergików: produkt zawiera substancje pochodzenia pszczelego. Nie stosować
u osób uczulonych na jad pszczół i pyłki kwiatowe. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zaprzestać dalszego spożycia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed działaniem wysokiej temperatury i promieni słonecznych. Chronić przed dostępem dzieci.

CECHY I KATEGORIE
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu