NOW FOODS Fenugreek 500mg, 100kaps. - Kozieradka
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
733739046772
Waga brutto
0,09 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

SKŁADNIKI
Sproszkowane nasiona kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graceum), składnik kapsułki: substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza); substancje przeciwzbrylające (kwasy tłuszczowe roślinne, sole magnezowe kwasów tłuszczowych roślinne, dwutlenek krzemu).

Zawartość w jednej kapsułce:
Kozieradka pospolita (Fenugreek) (Trigonella foenum-graceum) sproszkowane nasiona - 500mg

SPOSÓB UŻYCIA
Dwie kapsułki 1-2 razy dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie stoswać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby chore na cukrzycę, sosujące leki obniżające poziom glukozy we krwi stosowanie powinny skonsultować z lekarzem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym miejscu i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze do 25 st. C w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu