NOW FOODS Zinc Picolinate 50mg, 60 vcaps. - Pikolinian cynku
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
733739015501
Waga brutto
0,06 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

SKŁADNIKI
Pikolinian cynku, mąka ryżowa, wegetariańska kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe.

Zawartość w 1 kapsułce:
Pikolinian cynk 270mg
w tym cynk  50mg

Nie wyprodukowano z drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

SPOSÓB UŻYCIA
Jedna kapsułka dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.

Tylko dla dorosłych. Ten produkt nie jest przeznaczony do długotrwałego użytkowania; używać tylko zgodnie z zaleceniami. Nie używać w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli zażywasz leki lub masz dolegliwości medyczne.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu