PODOŻEL żel siarczkowy do stóp nadmiernie potliwych 135g SULPHUR
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5907256000264
Waga brutto
0,16 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
Stworzony dla komfortu i poczucia świeżości – każdego dnia. Podożel żel siarczkowy kompleksowo pielęgnuje stopy. Skład podożelu oparty jest na wodzie siarczkowej, olejkach: eukaliptusowym i lawendowym oraz o doskonale oczyszczający alkohol.

Działanie podożelu żelu siarczkowego związane jest z aktywnymi biologicznie składnikami naturalnych wód siarczkowych bogatych w cenne: jony siarczkowe, wodorosiarczkowe, siarkę koloidalną i inne mikroelementy. Dzięki zawartości gliceryny, olejków: eukaliptusowego i lawendowego podożel wykazuje działanie pielęgnacyjne, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Właściwości:
    -zmniejsza potliwość stóp
    -neutralizuje nieprzyjemny zapach
    -zapewnia długotrwałe uczucie świeżości
    -nawilża i pielęgnuję skórę stóp
    -działa przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie

SKŁADNIKI
Isopropyl Alcohol; Sulphide-Sulphide Hydrogen Salty Mineral Water; Aqua; Glycerin; Methylcellulose; Eucalyptus Globulus leaf oil; Parfum; Limonene

SPOSÓB UŻYCIA
Niewielką ilość żelu nanieść na oczyszczoną i suchą skórę stóp oraz przestrzenie między palcami. Pozostawić do wchłonięcia. Żel do codziennego użytku. Nie stosować na podrażnioną skórę.


Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu