Syrop z dziewanny i prawoślazu 200ml MIR-LEK
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
20 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5906660437703
Waga brutto
0,37 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
SYROP Z DZIEWANNY I PRAWOŚLAZU 200 ml Suplement diety - przygotowany metodą domową, pasteryzowany.

Prawoślaz  wpływa kojąca na gardło i struny głosowe, dziewanna działa przeciwzapalnie i kojąco na drogi oddechowe, ułatwia oddychanie.

SKŁADNIKI
Macerat z kwiatu dziewanny pospolitej (Verbascum nigrum (30%), macerat z korzenia prawoślazu lekarskiego (Althaea officinalis) (30%) , cukier, sok z cytryny.

SPOSÓB UŻYCIA
Łyżeczkę od herbaty (5 ml) syropu wypić rano i wieczorem. Można dodać do napojów, deserów, itp. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Wstrząsnąć przed spożyciem.

UWAGA
Nie stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed dostępem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce w szczelnie zamkniętej butelce.

Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu