VENITA henna proszek nr 8 rubin 25g - ziołowa odżywka koloryzująca
NOWOŚĆ
 DANE LOGISTYCZNE 
Ilość w opakowaniu zbiorczym
10 szt
Jednostka podstawowa
szt
Kod kreskowy
5902101710893
Waga brutto
0,05 kg
CECHY I KATEGORIE
Ceny produktu dostępne są po zalogowaniu
 OPIS PRODUKTU 

OPIS
ZIOŁOWA HENNA, ZNANA OD STULECI – W NATURALNYCH ODCIENIACH.

Ziołowa odżywka koloryzująca Henna Color to roślinny preparat do farbowania włosów, wykonany ze sproszkowanych liści naturalnej henny oraz basmy. Zawiera naturalne, roślinne składniki pozwalające  uzyskać na włosach piękny, pełen blasku kolor. Naturalne zioła nie tylko farbują, ale również głęboko odżywiają i pielęgnują włosy, poprawiając ich kondycję po każdym zastosowaniu. Polecana również do włosów siwych. Trwałość koloru 8-10 myć.

ZIOŁOWA ODŻYWKA KOLORYZUJĄCA Z NATURALNEJ HENNY barwi i pielęgnuje włosy, zapewniając im zdrowy wygląd i piękny, pełen blasku kolor. Naturalna henna pogrubia i poprawia strukturę włosów, nadając im miękkość i połysk. Polecana do wszystkich rodzajów włosów.

• Bezpieczna dla włosów – bez amoniaku i utleniaczy!
• Zapewnia piękny, pełen blasku kolor.
• Intensywnie pielęgnuje włosy.
• Paleta naturalnych, klasycznych odcieni.

W opakowaniu: saszetka z ziołowym proszkiem koloryzującym 25g, rękawiczki ochronne, instrukcja użycia na wewnętrznej stronie opakowania.

SKŁADNIKI
Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria, Cassia Obovata, 3-Nitro-p-Hydroxyethylaminophenol, HC Red No. 3.Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu