NOWOŚĆ - ORGANICZNE PASTY DO ZĘBÓW AZETABIO
Nowością w ofercie NaturaMed są organiczne pasty do zębów dla niemowląt w trzech smakach produkcji włoskiej.

OPIS
Specjalna formuła pasty nie narusza delikatnych dziąseł i szkliwa dziecka. W skład past wchodzi Xylitol, który jest dostosowany do zębów dzieci w wieku 0-36 miesięcy i został zastosowany w celu skutecznej ochrony przed próchnicą. Pasty mają przyjemny, owocowy smak, stworzony przy współpracy z dziećmi. Zwalczają mutans Streptococcus – bakterię odpowiedzialną za próchnicę. Chronią szkliwo zębów. Xylitol nie stanowi pożywki dla rozwoju bakterii co oznacza, że jest substancją nie wywołującą próchnicy, zapobiega również korozji szkliwa. Pasty nie zawierają fluoru i jego pochodnych. Nie zawierają parabenów, SLS, są w pełni bezpieczne w razie połknięcia.

SPOSÓB UŻYCIA
od momentu pojawienia się pierwszego ząbka szczotkować zęby raz dziennie niewielką ilością pasty. Od dwóch lat szczotkować zęby dwa razy dziennie.

SKŁADNIKI
Aqua; Glycerin; Sorbitol; Xanthan Gum; Sodium; Saccharin; Hydrated Silica; Caprylyl/capryl Wheat Bran/straw Glycosides; Xylitol; Phenethyl Alcohol; Aroma;  Fusel Wheat Bran/straw Glycosides; Aloe Barbadensis Leaf Extract; Sodium Cocoyl Glutamate; Glyceryl Caprylate; Polyglyceryl-5 Oleate; Ethylhexylglycerin; Benzyl Alcohol; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate.

Zapraszamy do składania zamówień.

Data dodania: 25.04.2018